Fotogalerka

Další podzimní západ slunce.

11. prosince 2013 v 21:22 | Ter.
Asi jsem na ty západy zkrátka ujetá, ale nedalo mi to ;). Nádherné panorama nad mým rodištěm. Do víkendu zbývá jen pár dní! :) Škoda, že nahráním na rajče kvalita fotek klesne.

Kde je ten sníh?

1. prosince 2013 v 11:34 | Ter.
Nevím, kdo rozhoduje o top blozích, ale díky blogerce I'm bitch,not you jsem zjistila, že můj blog je pro tento týden jedním z těch "šťastlivců". Díky moc! A teď už pojďme k jádru věci - kde vázne ta zima? Ne, že bych chtěla dobrovolně mrznout, ale tohle počasí, kdy se teploty pohybují kolem nuly, je na dvě věci. Bylo by příjemněji, kdyby bylo třeba -5°C nebo naopak tepleji. Ale tohle je bída. Zapátrala jsem ve svých fotogaleriích a našla jsem tyto fotografie z loňské zimy.
loading

Výstup na Ještěd

1. prosince 2013 v 8:00 | Ter.
Výstup na Ještěd s rodinou. Miluju to místo. Je vidět na celý Liberec (a dál), a když chytnete inverzi, je to zde jako v ráji. Škoda jen, že budova Ještědu až tak zajímavá, podle mého názoru, není. Její komunistické vzezření mě osobně nijak neuchvátilo, proto zde budovu ani nehledejte - ale možná si jen něco namlouvám :).
loading

Podzimní čas a s ním krásné barvy.

30. listopadu 2013 v 22:50 | Ter.
Letos se nám listí moc nezabarvilo, ale loni to bylo jiné. No co říkáte? Pro mě nádhera. Barevné stromy hned člověku zvednou náladu.

loading

Malebný východ slunce aneb další krajinky

8. listopadu 2013 v 7:16 | Ter.
Pochopím znuděné komentáře kvůli opakujícímu se obasahu, ale mě zkrátka ty východy a západy slunce nikdy nepřestanou uchvacovat! Ten nádherný pohled ven, co vám zpříjemní ráno, a nebo naopak večer. Když už včera byl západ slunce, tak musí být také východ, no ne? :) Nikdo přece nechceme žít ve věčné tmě!

Hezké ráno! Už jen dnešek a bude víkend!

Ter.

Podzimní západ slunce nad Turnovem

7. listopadu 2013 v 17:21 | Ter.
Posledních pár dní se válím doma s horečkami. Konečně už je mi lépe. Viděla jsem filmy jako Pulp Fiction, Někdo to rád horké nebo Jak se krotí krokodýli. Skvělé snímky. Zjistila jsem, že naprosto miluji Quentina Tarantina a jeho sled dialogů a prolínání třch časových a dějových úseků zvláštní formou. Naprosto skvělé. A teď už k fotografiím - když jsem ani ne před hodinou vykoukla z okna, uviděla jsem tuhle nádheru! Fotografie bohužel ukazují jen zlomek.

Užívejte zbytek dne a nadcházející víkend!

Ter.

Červánky - panorama nad Turnovem

30. října 2013 v 18:11 | Ter.
Někdy příroda utvoří zajímavé panoramatické útvary. Jeden z nich jsem viděla nedávno, koukněte, jak krásná obloha byla. Fotografie byly pořízeny na přelomu září a října, ale myslím, že nyní každý den je obloha krásná natolik, že by se dalo každý večer přidávat další miliony fotek. Co myslíte? Miluji podzim, ale letos skoro žádný není, tak alespoň tohle :).
loading

Coffe Art - umění, které prozáří den!

29. října 2013 v 22:54 | Ter.
Coffee Art mě vždy fascinovalo a zřejmě i fascinovat bude. Sama dokáži udělat latté, ale abych na povrchu pěny vytvořila obrazec? Nikdy se mi to nepodařilo, ačkoli to údajně není tolik těžké. Každopádně musím uznat, že tvorba takové kávy vypadá naprosto famozně. O zákuscích nemluvě. Doufám, že jsem vám alespoň udělala chutě! :)

Takové to domácí mlsání,... ♥

29. října 2013 v 22:36 | Ter.
Přítel mi ze Švýcarska přivezl čokoládu Maestrani - jednu z nejlepších, co jsem kdy jedla! Jednou bílá čokoláda ruku v ruce s malinami a podruhé s banánem a straciatellou. Mňam. Mimochodem, víte, že včera byl čokoládový den? Kdo neoslavil včera, má co napravovat! :)
loading
 
 

Reklama